KONST / Litografier / Serigrafi 13789344
*
nr 1378 9344
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 februari 2021
kl 18:15:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/2 22:46:05
1
350 kr
12/2 13:17:56
2
350 kr
12/2 13:17:56
1
350 kr (Budbetjänt)
12/2 13:18:16
2
400 kr
12/2 16:04:47
1
Vinnande bud
15/2 18:09:17
2
500 kr
15/2 18:09:17
1
600 kr (Budbetjänt)
15/2 18:10:31
3
800 kr
15/2 18:10:31
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:23
-
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 1.900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:39
-
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:22
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1378 9344
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 februari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/2 22:46:05 | 1 | 350 kr |
12/2 13:17:56 | 2 | 350 kr |
12/2 13:17:56 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
12/2 13:18:16 | 2 | 400 kr |
12/2 16:04:47 | 1 | Vinnande bud |
15/2 18:09:17 | 2 | 500 kr |
15/2 18:09:17 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
15/2 18:10:31 | 3 | 800 kr |
15/2 18:10:31 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8348 Serigrafi
Johan Pettersson. Signerad, Silkscreen, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:23 -
7206 Serigrafi
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sverige. "Sally", numrera..//
Aktuellt bud: 1.900 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:39 -
8142 Serigrafi
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sverige. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:22